KONST / Litografier / Färglitografi 11796482
nr 1179 6482
Olle Ängkvist
(1922-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -79, numrerad 83/125, motivet: 44x53 cm
Kondition: slitage
Olle Ängkvist, född 1922, död 2006, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 april 2018
kl 20:57:20
23/4 16:04:19
Olle Ängkvist
Kondition: slitage
nr 1179 6482
Olle Ängkvist
(1922-2006), Sverige
Kondition: slitage
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 23 april 2018 |
| 23/4 16:04:19 | 1 | Vinnande bud |